יום שלישי – סיבוב בדבלין

2016-05-25

אתמול היה הסיבוב הראשון שלנו בדבלין עצמה. יצאנו, קצת מאוחר לדעתי, מהב’ ולקחנו אוטובוס לכיוון המרכז. ירדנו ברחוב המסחר הראשי של דבלין והלכנו אותו לכל אורכו. מעין ניסתה כל חנות טלפונים אפשרית במסע החיפושים הלא נגמר אחר נרתיק לטלפון שהיא רוצה. כרגע, התשובה הכי טובה שהיא קיבלה היא, “אין לנו! את פה עד יום שבת? אז תני לי את הפרטים שלך ואני אנסה להזמין לך אחד!”. זה היה מוכר מאוד שמח וידידותי, לפי דבריה. ותוך כדי זה קנינו כמה דברים שרצינו והיינו צריכים. אני בעיקר רציתי כוס חדשה. כי מקום עבודה חדש צריך כוס חדשה. אז מצאנו ספל רציני וגדול וירוק שכתוב עליו בגדול Irish Drinking Team. זה אולי קצת יותר מדי ממותג לטעמי אבל זה היה הכי פחות גרוע מכל האפשרויות האחרות. מעין מצאה ספל דומה אבל לבן עם הלוגו של טארגריאן, כי היא bad ass אז ככה.

אחרי עוד כמה הסתובביות, הגענו אל ה-Black Sheep, שזה באר פינתי נחמד שמתפאר בערבי משחקים שבועיים. זאת אומרת, פעם בשבוע, מגיעים קבוצה גדולה של שחקנים ומשתלטים על חצי באר. למזלנו, היום הזה הוא יום שלישי. אז הגענו בזמן. יש לי נטייה לעשות את זה. הכרנו כמה אנשים נחמדים, שיחקנו סיבוב אחד של Escape from the Aliens in Outer Space — משחק נחמד אם כי קצת בעייתי מבחינת כמה מכניקות שיש לו — ועוד שני סיבובים של Antidote — משחק שאני עדיין לא בטוח איך מגיעים לתוצאה שאינה כולם, או כמעט כולם, מנצחים או כולם מפסידים.

אחרי זה הלכנו לחפש את חנות המשחקים שהם המליצו עליה, שאין לי מושג איך היא לא עלתה בחיפושים שלנו, ומצאנו חנות בהחלט יפה מאוד אבל, וזה מאוד מצער אותי להגיד את זה, המחירים פה יקרים יחסית למה שאפשר למצוא בארץ, במיוחד בכנסים אם יש לך סבלנות. אז אני ממש רוצה לקנות את Imperial Assault (או כמה אחרים) אבל המחיר לא מצדיק את המקום והמשקל שזה יתפוס בטיסה חזרה. אז המשכנו ללכת, חיפשנו מלון שנותן ארוחה ומופע אירי נחמד כל ערב אבל, כמו גם הרבה דברים אחרים, הגענו בערך שעה מאוחר מדי (אני בדרך כלל מצליח לקלוע ליום הנכון אבל השעה הנכונה זה קשה יותר). אז החלטנו לחשוב על זה לשלב מאוחר יותר.

הלכנו לחפש פאב נוסף, שלפי המדריך שקראנו גם מחזיק משחקי לוח, אבל כצפוי מצאנו בעיקר מונופול וארבע בשורה. חוץ מזה, היו המון מעשנים. אז הלכנו לחפש עוד מקום לאכול שבדיוק נסגר (כי כבר תשע ומשהו בערב ומי רוצה לאכול ארוחת ערב כל כך מאוחר. משוגעים!) אז עצרנו בפאב אחד ליד שהיה מאוד תיירותי אבל השמיע מוזיקה נחמדה. התיישבנו להזמין אבל עד שהבנו מה מותר לנו להזמין ומה מתחשק לנו אז המוזיקה השתנתה וכבר לא הייתה כל כך כיפית. אז עזבנו. ואז גם ה-Hard Rock היה סגור אז נמאס לנו וחזרנו לב’.


Posted in Maayan, No Category by with comments disabled.