מחוננים – אואטר: זיקית (3), חלק ×’’

“אז חשבתי לעצמי, אם אני מסוגל לקחת כוחות מאנשים, אני בעצם מייצג אותם. אולי לא את האדם, אבל את המחונן, את הרעיון,” איתן אמר.
“ואין לזה שום קשר לכך שאואטר הוא התגשמות ארצית של ישות אלוהית?”
הקשר השתתק לרגע. זה היה המשפט הארוך ביותר שהוא שמע את אגרוף אומרת בשבועיים וקצת שהם מכירים. כנראה שזה הפתיע גם את מחט ומוצאת.
“זאת… אה… תוספת נחמדה,” איתן הוסיף וחייך. המוזג בדיוק עבר לידו והרים גבה לכיוונו. אז איתן חייך והרים את בקבוק הבירה הקלה ששתה כדי להעיד על כך שהוא בסדר כרגע.
“אז…” הוא המשיך, “מוצאת ואגרוף אני מבין. הגששית והכוח כשצריך. למה מחט? ועדיין לא ממש הבנתי מה אתה עושה חוץ מזה שיש לך חיבה יתרה לדעת כמה שרק יותר.”
“×–×” חלק מזה,” מחט אמר מיד. “כל צוות בסיסי של נוטרים מורכב מאחת שיכולה לאתר מחוננים בטווח קרוב, אחת שמסוגלת להפעיל ×›×— במקרה ויש התנגדות, ואחד שמסוגל…”
“לדפוק מוחות של אנשים?” אגרוף אמרה. נשמע גיחוך קצר בקשר. ×–×” לא ×”×™×” הוא, בטח שלא אגרוף, ולא נראה לו שמחט יצחק על דבר ×›×–×”.
“אני לא אוהב להשתמש במילים בוטות כאלו אבל… סוג של. אם צריך לשכנע אנשים שהם לא ראו משהו, לנטרל מישהו בלי לפגוע בו, להרגיע קהל, או כל מיני דברים כאלו…”
“אם צריך לשבור את המוח של מישהו מסוכן?” איתן שאל.
הקשר השתתק לדקה ארוכה.
“מחט לא אוהב לדבר על דברים כאלו…” מוצאת אמרה לבסוף.
“הייתה פעם אחת,” מחט נכנס לדבריה. “הוא ×”×™×”… צעיר מדי… כועס מדי. ניסינו לשכנע אותו. ניסינו להרגיע אותו.” עוד דקה ארוכה של שקט. “אתה כבר יודע שכל ‘מתנה’ שיש למחונן מגיעה עם חסרונות. וגם ראית מה קורה כשלמחונן יש עוד מגבלות מעבר לזה. אז… תאר לעצמך את השילוב ×”×›×™ גרוע של שני הדברים.”
איתן רק תהה על הנושא והרגיש את הכבדות שלו. הוא נשען על הבאר, הרים את הבקבוק, והסתכל על קיר המראה מולו. “סליחה. ×–×” לזכרו ולחייך,” הוא אמר ושתה.


Posted in Art, From the Writing Desk, Stories by with no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *