יום שני – הרבה נסיעה, דולפין וסוף סוף מוזיקה

2016-05-17

קמנו בבוקר והלכנו לאכול. הב’ וב’ שהיינו בו ב-Adare היה גדול ומלא אנשים אז דיברנו עם כמה אמריקניות במהלך ארוחת הבוקר. זה גם אחד הדברים הכיפיים בלטייל בחו”ל: לפגוש אנשים אחרים. ואולי קאת’י, כמו ריק וונסה מאתמול, הייתה אישה “קסומה”, זה לא הפריע לנו לחלוק חוויות, לרדת על פוליטיקאים ולאהוב כלבים.

יצאנו מ-Adare לכיוון כללי Dingle. הפעם החלטנו לא להשתמש בניווט אלא פשוט לעקוב אחר השלטים. שמתי את אחד מקבצי המוזיקה האירית שהורדתי ופשוט נסענו. עצרנו בעיירה קטנה לקנות בגט וירקות כי היינו צריכים כבר לסיים גוש גבינה אחד ועשינו פיקניק קטן בתוך האוטו בירידה לאן שהוא.

הגענו ל-Dingle לקראת הצהריים המאוחרים. מעין קרסה על המיטה מיד בזמן שאני הלכתי למשרד התיירים לראות מה יש. מצאתי שיש עוד כמה סיורי דולפין כמו גם מופע מוזיקה אירית מקומית. אז לקחתי את כל המידע הזה חזרה אל מעין.

הצלחתי לשכנע אותה לבוא לראות דולפין עכשיו אז ירדנו למזח (ממש לא רחוק מהב’ שלנו), מצאנו סירה ועלינו עליה. פאנגי הוא דולפין פראי שהגיע אל המפרץ של Dingle לפני כ-30 שנה ולא עזב. הוא אוכל דגים קיימים, משחק עם הסירות ומתרחק מדולפינים אחרים שאולי מגיעים. ואולי בסוף שילמנו קצת יותר ממה שהיינו יכולים אבל בחרנו בסירה הנכונה כי הוא כמעט כל הזמן נצמד אלינו. אבל הוא כבר דיי מבוגר אז אם אתם רוצים לראות אותו, כדאי להזדרז.

אחרי זה הלכנו לאכול את הגלידה של מרפי. עכשיו, מעין ואני עשינו סיור גלידות באיטליה. אנחנו מאוד אניני גלידה. ואולי הגלידה של מרפי לא הכי טובה שטעמנו, אבל היא בין הטובות.

ואז היה לנו בדיוק מספיק זמן בשביל לתפוס ארוחת ערב מהירה במסעדה מלוקקת שהאיש שבב’ המליץ עליה (עדיין לא ברור לנו למה) וללכת לערב מוזיקה באחת הכנסיות.

רצינו כבר כמה זמן לתפוס ערב מוזיקה אבל זה תמיד היה ב-21:30 כשכל דבר מעניין אחר נסגר לא מאוחר מ-19:00. וזה היה קצת מעצבן. אבל עכשיו זה התחיל ב-19:30 ובכל מקרה, זה מרחק הליכה. היו ארבעה מוזיקאים על נבל, כינור, חליל, חלילית, גיטרה, אבוב(?) ומין חמת חלילים. היה מאוד כיף. ואחרי זה הלכנו לפאב ליד והקשבנו לעוד קצת. בקיצור, אם באתם לאירלנד ולא ישבתם לערב מוזיקה אירית מתישהו, פספסתם חלק מהחווייה.

ואחרי זה ראינו Game of Thrones והלכנו לישון.


Posted in Life, Maayan by with no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *