יום חמישי – הטירה הראשונה שלנו

2016-05-13

לא היינו כל כך טובים עם כל הקטע הזה של לקום היום. יותר נכון, קמנו בבוקר, הלכנו לאכול ארוחת הבוקר, התקלחנו ואז נשכבנו במיטה לנמנום רענון קצר שלקח שעה. אז כשהיינו מוכנים לצאת, כבר היה 13:00. אז אמרנו שאם אין לנו הרבה זמן, נעשה את טירת אשפורד, שהייתה סוג של בליטה בסיבוב שרצינו לעשות, ונחזור להסתובב בגולוואיי.

אבל כשהסתובבנו באשפורד, מצאנו שלט שאומר, “לכאן בשביל בית הספר לבזיירות”. אז הלכנו לבדוק מה ×–×”. ×–×” מתחם שבו מאמנים בזים ונצים לצוד עם בני אדם. והם עושים סיורים מודרכים שבהם מקבלים להעיף × ×¥. אבל כשהגענו לשם ושאלנו, לא ×”×™×” להם מקום פנוי באותו יום והכי מוקדם שהיה להם ×”×™×” למחרת בבוקר. אבל ×–×” נשמע כל כך מגניב שאמרנו להם, כן, תרשמו אותנו למחר בוקר. אנחנו נבוא במיוחד.

 משם יצאנו חזרה, נכנסנו לגולוואיי לחפש כמה מקומות שרצינו בתוך העיר. Dungeons and Doughnuts היא חנות משחקים ומאפים בהשראת. אבל הגענו לשם מאוחר מדי מכדי להנות מסופגניות “×›×™ סוגרים ב-18:00” משום מה. אבל מצאנו משחק שנקרא Ninja Dice וניסינו לשחק (הוא מוזר ואקראי ולא ממש מובן). והיו שם הרבה יותר מדי שחקני Magic בשביל שאני ארגיש בנוח.

image

חשבנו ללכת לבדוק איזה שהוא פאב עם מוזיקה אירית ×—×™×” שנשמע נחמד אבל בעוד חנויות נסגרות בשש (מקסימום שבע), סצינת הפאבים לא מתעוררת עד בערך תשע. ולא ×”×™×” לנו כוח להישאר. אז הלכנו קצת במדרחוב ליד הנהר ואז חזרנו חזרה לב’ שלנו. גם לא ×”×™×” לנו ממש כוח לחפש משהו מעניין לארוחת הערב אז רק הזמנו פיצה ממקום מקומי וראינו עוד כמה פרקים.


Posted in Life, Maayan by with no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *